(WTA, Roland Garros)   »»»   Május 25.   17:00

tipp: 18,5 game alatt
odds: 1,83
office: unibet

A dánok óriási tehetsége, a lengyel származású Wozniacki óriási formában ütöget, ellenfeleit nem hagyja levegőhöz jutni ellenfeleit, még a szettenkénti egy-két játékért is óriásit kell ellene küzdeni. Az ellenfeleinek rendre 4-5 gamet engedélyez csak egy meccsre, most sem lesz bőkezű ilyen tekintetben. Dushevina hullámzóan teljesít, vannak jobb sorozatai is, Madrid -ban is negyeddöntőzött, ám Wozniacki teljesen más kategóriát képvisel, Madrid -ban is ő állította meg Verát 2-0 (6:0,6:4) -el. Dushevina -nak hagyományosan nem megy jól a dán kislány ellen, eddig 3-0 a párharc állása, s mindannyiszor alázott Wozniacki, egy 0:6 -t mindíg kiosztva, mellév egy 1:6, egy 2:6 és legutóbb mint említettem egy 4:6 -tel tett pontot a meccs végére. Most is sima két szettes dán győzelmet várok.
Eredmény: 2-1 (4:6,7:5,6:1)