(WTA - Strasbourg)   »»»   Május 23.   13:50

tipp: Rezai - 1,5 set (handicap)
odds: 1,80
office: unibet

Aravane Rezai nem tősgyököres franciaként, de akkor is hazai pályán érhet révbe ezen a tornán. Játéka nagyon meggyőző volt, négy meccséből hármat sima két szettben nyerte, a Niculescu elleni érthetetlen 0:6 -os szettvesztése után is megrázva magát 6:1,6:2 -vel gyűrte be végül a román ellenfelét. A cseh ellenfele, Hradecka nagyon jól teljesít salakon, de az ő teljesítménye jóval hullámzóbb, ezen a tornán eddig jól jött ki a lépés egy döcögös három szettes kezdés után, két szettekben hozta a csatákat, legutóbb feladás miatt rövidebben 6:0, 1:0 után feladta ellenfele. Bár egymáshoz közel állnak a ranglistán, mégis nagyobb a reális különbség kettejük között a francia lány számára, aki technikai kézségével, s ütőerejével leütheti a pályáról ellenfelét a mai döntőben, két szettes Rezai győzelem a tippem!
Eredmény: 2-0 (7:6,6:1)