(ATP - Kitzbühel)   »»»   Május 21.   14:00

tipp: Koellerer - 1,5 set (handicap)
odds: 2,25
office: expekt

Az osztrák Daniel Koellerer remek formában van, s miután a közelmúltban sajnálatos módon elvesztette édesanyját, azóta még nagyobb odaadással küzd édesanyja emléke miatt is, ez meglátszik játékán s eredményein, utolsó hét találkozóját is két szettben nyerte meg, tegnap például iskolázott Junqueira ellen, akit 2-0 (6:1,6:2) -vel döngölt a földbe. Mai ellenfele Benneteau engem nem győzött meg a legutóbbi tornákon mutatott játékával, ugyan most két nyertes meccsen van túl Sela 2-0 (7:5,6:1) és Massu 2-1 (6:1,6:7,7:6) ellen, de játéka nem tükrözi a teljes odaadást ebben a szezonban, ami előtte jellemző volt rá. Az ezer fokon pörgő osztrák tiszta szívű játékával felőrli ellenfelét s most egy kissé szorosabb eredménnyel, mint tegnap, de két szettben szerzi meg az újabb győzelmet, édesanyja emlékére.
Eredmény: 2-1 (6:2,6:7,6:0)