(Magyarország - NB1)   »»»   Május 23.   19:00

tipp: félidőben X
odds: 2,15
office: unibet

A Paks idény végére mindig összekapja magát, a Tolna-megyeiek utolsó három bajnokijukat is megnyerték, többek között az Újpest -t vervén vesztett állásból. A Csertői Aurél irányította Haladás, nagy tettet vihet véghez, a harmadik helyével, ám ehhez még pontokat kell gyűjteniük. A csapat felemásan szerepel idegenben, legtöbbször egy góllal tudták megnyerni a meccseiket, de azt is félidei X után, a végén szerzett gólokkal. Az első játékrészben az eredménykényszer miatt egy kissé ideges Szombathely -t, s tapogatózó játékot várok, a Hali biztos védekezése mellett, a félidőre küzdelmes játékot, de 0-0 -ás eredményt mutathat az eredményjelző, aztán a második felvonásban nyílhatnak meg a gólcsapok, miután az edzők szerkezetbeli változásokat eszközöltek az első felvonás tanulságai következtében.