(Australian Open) »»» Január 26. 05:00

tipp: Roddick
odds: 1,67
office: pinnacle

Andy Roddick nagy nehézségek, s a sólyom szem remek használatával csak beverkedte magát a legjobb nyolcba. Marin Cilic is szintúgy egy maratoni öt szettest vívott Del Potroval szemben végül az ötödik szettben tudta érvényesíteni a jobb formáját. A horvát szép utat tett meg eddig is, ám jellemző rá, hogy a tornák végjátékában besokall, eddig rendre elbukta az ilyen tájt rendezett mérkőzéseit, fejben nem tudja feldolgozni a nagy lehetőséget, szerintem még mostanra sem érett meg a legnagyobb tornák megnyerésére. Ellenben Roddickkal aki tavaly Wimbledonba is bizonyította a rátermettségét, s ugyebár a legutóbbi meccsén Gonzo ellen is amikor 1-2 -ről tudott fordítani, most újra angliai formáját mutatja, tartva remek adogatásait, elbizonytalaníthatja a dalmátot, aki többször is megremegett már a szerváinál, kulcsfontosságú pillanatokban. Én a a nagyobb tapasztalattal bíró amerikai adogatókirály győzelmét várom egy négy vagy öt menetes ütközet során.
Eredmény: 3-2 (7:6,6:3,3:6,2:6,6:3)