(Olaszország, Coppa d'Italia - TIM Cup) »»» Január 14. 18:30

tipp: a Lumezzane nem szerez gólt
odds: 2,10
office: sportingbet

Az olasz kupában mindig kérdéses, hogy mit várhatunk egy első osztályú csapattól, mennyire veszik komolyan a második számu sorozatot, itt is vannak kérdőjelek, de szerintem De Biasi kis zebrái hazai környezetben odateszik magukat majd, ami alapvetően határozhatja meg a mérkőzés kimenetelét. Márpedig, ha komolyan veszik az összecsapást, akkor biztos védekezés mellett, egy-két sikeres támadás befejezéssel szeretnék megnyerni az egy találkozós kupacsatát Di Natale -ék. A Lumezzane harmadosztályú csapatként nagy bravúrt hajtott végre, az előző körben az önmagát kereső Atalanta -t tréfálták meg Bergamoban 1-0 -ra, de talán ez nem is olyan nagy szenzáció, ha tudjuk milyen gondok vannak az Atalantanal. Tegnap a másik harmadik ligás kiscsapat megszorította a Milan -t, de egyetlen góljukhoz egy szélről nagyon jól eltalált lövés szükségeletett, a Lumezzane is maximum ebben bízhat az Udine kemény védelmével szemben, fortuna mostmár elengedte a kis csapat vállát, saját erőből pedig nem lesznek képesek hálóba találni. Hétvégén a kiesés ellen menekülő Viareggio -t is csupán nyögvenyelősen 1-0 -ra gyűrték le, a Serie A tag Udinese -vel szemben pedig azzal a játékkal könnű vereségbe is beleszaladhatnak. Azt várom tehát, hogy az Udinese teljes harci díszben kezdi a kupameccset, ami magával hozza a realitást, kapott gól nélküli győzelmet, Udinese továbbjutással. Tippem: 1-0 vagy 2-0
Végeredmény: 2-0 (1-0)