(ATP, Auckland) »»» Január 13. 02:30

tipp: Robredo 2-0 -ra nyer
odds: 1,66
office: betsson

Az ibériaiak Tommy -ja belőtte magát a 2010 -es szezon kezdetre, éppen jókor az Australian Open előtt, a Hopman Kupában, fantasztikusan teljesített négyből négy meccset nyert, így hozzásegítvén a trófea elhódításához hazáját Spanyolországot. Robredo sorban Isner, Hanescu, Hewitt majd végük Murray -t pipálta ki, mondhatni ez megsüvegelendő, figyelemreméltó produkció. Ellenflének az év elején anyira nem megy, tavaly is vereséggel kezdte a szezont, most is, Chennaiban Hajek verte három szettben, majd itt Aucklandben egy újabb "challenger szintű" játékossal szemben már nyertesen hagyta el a játékteret. Ám ez a teljesítmény egy ezer fokon égő Robredo ellen kevés lesz, a spanyol tényleg nagy formába lendült, így azt is csodának tartanám, ha valahogyan megcsípne egy szettet a germán. Eddig egyszer találkoztak 2006 -ban Wimbledonban 3-1 (6:2,6:2,5:7,7:6) -ra Tommy nyert, most is az első két szettben látott eredményt várom, két sima felvonásban Robredo győzelmét.
Eredmény: 2-0 (7:6,7:6)