2010. január 10., vasárnap

Elviekben a fővárosiak, a Paris Saint-Germain is "csemege" ellenfelet kapott a kupában, Antoine Kombouaré fiai ötödosztályú riválissal szemben, saját, a Parc des Princes közönsége előtt harcolhatja ki a továbblépést. A párizsiaknak decemberben nagyon ment hazai környezetben, biztos védekezés mellett, nagy arányú gyözelmeket arattak, ahol már az első felvonás eldöntöte a pontok sorsát, így volt ez a Saint-Etienne 3-0 valamint a Grenoble 4-0 ellen is az év utolsó havában. A PSG szurkolói is nagyon remélik, hogy a jó forma az új esztendőre is átmentésre került, s most az kedvenc csapatuk évi első fellépésén gálával kápráztatja el őket. A riválisnak óriási élmény lesz a Parc des Princes -ben fellépéni, az amtőrgárda játékosai, maximum két-három ezres nézőszámhoz szoktak, jelenleg az ötödik vonalban tengetik mindennapjukat. Az Aubervilliers számára a cél az lehet, hogy minnél tovább kapott gól nélkül húzzák ki, ám bármennyire is törekedni fognak erre, a nyomást egy félidőn keresztül biztos nem bírják majd, egyszerű védekezéssel, betömörülve a klasszisok sorát felvonultató fővárosiakkal szemben nem lesz esélyük. A félidőre biztos PSG vezetést jósolok, utána pedig örömjátékot a második félidőre.
Végeredmény: 5-0 (3-0)