(Australian Open) »»» Január 18. 01:00

tipp: 30,5 game alatt
odds: 1,86
office: unibet

A 2007 -es melbourni döntős, chilei olimpiai bajnok Fernando Gonzalez (11. a világranglistán), talán nem a legkönnyebb ellenfelet kapta papíron, de ha megnézzük, hogy mennyire "álmosan", ütemtelenül kezdte az évet a kis belga ellenfele, akkor más megvilágításba kerül a meccse. Gonzalez a Kooyong Classicon a legjobbakkal ütögetehetett, ahol Verdasco ellen szenvedett vereséget, Haast és Ljubicicet viszont hiba, szettveszteség nélkül verte. A chílei univerzális játékos, elsöprő energiával játszik, ellenfeleit agresszivitásával leüti a pályáról (hasonlóan egy jó formában levő Verdascohoz), így nem szokatlan az ellenfélre mért megalázó arányú vereség sem. Eddig kétszer találkozott az idősebbik Rochus testvérrel, s mindkétszer sima két szettben győzedelmekedett, legutóbb az Olimpián, Pekingben 2-0 (6:0,6:3) -ra. Rochus (59. a világranglistán) Dohában Troickitől, Aucklandben Gicqueltől szenvedett sima két szettes vereséget, a magasabb hőfokon ütögető Fernado ellen még nagyobb vereségbe futhat bele, realitásnak a 3-0 (6:2,6:3,6:4) -es eredményt látom.
Eredmény: 3-1 (6:3,6:4,3:6,6:1)