(Australian Open) »»» Január 19. 04:30

tipp: 19,5 game fölött
odds: 1,90
office: unibet

A lengyel származású, de ausztrálként versenyző Rogowska (146. a világranglistán) nagyon kellemetlen ellenfél, akit a hazai publikum, plusz motivációhoz segítheti, így pedig nálánál jóval nevesebb, ranglistákon előkelőbb helyet bírtokló játékosok megszorítására is alkalmas lehet. Tavaly például a US Openen az akkor még világranglistát vezető Safinat izzasztota meg, egy döntő szettes meccsen. Most a barna fürtjeivel sokakat rabul ejtő Cirsteaval (44. a világranglistán) nyit az Australia Openen, aki a tavalyi Roland Garros robbantása óta, egyre gyengébb formát mutat, ezt az évetis meglpően gyengén kezdte, nagyon sima két szettes vereségekbe futott bele Martinez Sanchez 0-2 (4:6,3:6), Oudin 0-2 (2:6,3:6) és legutóbbHobartban Peng 0-2 (1:6,4:6) ellen is. Az ausztrál lányban nagy tehetség rejlik, de még nem mutatott meg mindent magából, a paszban levő román lányt hosszú meccsre kényszerítheti, ez a minimum amit várok, de könnyen meglepetés eredmény is születhet.
Eredmény: 2-1 (6:3,2:6,6:2)