(Australian Open) »»» Január 19. 06:30

tipp: Tipsarevic -2,5 set (handicap)
odds: 1,68
office: unibet

Az amerikai teniszutánpótlásgyár egyik alanya Harrison (341. a világranglistán), tipikus amerikai kisrác, akit apuka erőltetett a tenisz világába. Eddig nagyobb eredmények nélkül a 300-400 hely között táncol, nagyon ritkának nevezhető a szettnyerése is, nem hogy a meccs nyerések. Tipsarevic (36. a világranglistán) az egyik legharcosabb teniszező, aki ellentétben ellenfelével a nyomorúságból küzdötte fel magát, ő a szívét is kiteszi a pályára, s e mellé amég jön a nagy technikai tudása is. A szerb a Chennai -i tornán is szettveszteség nélkül jutott el az elődöntőig Moya, Dev Varman és De Bakker testén keresztül, a náluk pár kategóriával gyengébb játékerőt képviselő amerikait is szettveszteség nélkül fogja verni, két sima, s egy szorosabb szettben várom a győzelmét.
Eredmény: 0-3 (2:6,4:6,6:7)