(ATP Masters, Párizs) »»» November 9. 16:30

tipp: Falla +1,5 set (handicap)
odds: 1,541
office: 10bet

A kolumbiai Falla (98. a világranglistán) kisebb-nagyobb halgatások után tűnik elő újból, most a párizsi selejtezőt vette sikerrel, két hazai versenyző, Recouderc 2-0 (6:3,6:3) és Gicquel 2-1 (6:3,5:7,7:6) -os eredménnyel. A főtáblán egy amerikai ászgyáros Isner (40. a világranglistán) lesz az ellenfél, aki az idény végének közeledtével már fárad, látható jelei vannak, s az eredményei is ezt tükrözik. Október 1. óta, öt vereséget és egy győzelmet számlál, azt is csak döntő szettben tudta nyerni Gonzalez dekoncentráltságának köszönhetően. Falla most új energiákat mozgósítván kész a játékra, frissen, két meccsel a háta mögött bemelegedve várja a főtáblás megmérettetését, míg az amerikai az európai utazgatásoktól is elfáradva. Isner mint mindig most is a szerváiban bízhat de másban nem igen, a kolumbiaiban annyi erőt mindenképpen érzek, hogy egy szettre jó legyen, de az sem lenne számomra meglepetés, ha a dél-amerikai jutna a második körbe.
Eredmény: 1-2 (6:4,6:7,5:7)